WYPOŻYCZALNIA RADOXIM - TWÓJ PARTNER W BUDOWNICTWIE

Budowa czy remont domu to inwestycje wymagające specjalistycznego sprzętu. Nie wszystkie firmy czy też indywidualni inwestorzy, planujący wykonać jakiekolwiek prace budowlane, dysponują rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwoli wykonać zaplanowane inwestycje. Po co więc inwestować w sprzęt, który będzie użyty, w niektórych przypadkach, tylko raz?

Ponadto posiadanie własnych maszyn i urządzeń wymaga magazynowania i serwisowania, a także wiąże się 
z koniecznością wykonywania przeglądów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystko to powoduje powstawanie dodatkowych kosztów dla wykonawcy. Wynajmowany sprzęt, w przypadku awarii, wymieniany jest niezwłocznie na sprawny. Wynajmujący nie ponosi żadnych kosztów takiej wymiany. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku awarii sprzętu należącego do wykonawcy. Naprawa lub zakup nowego urządzenia, powoduje nieplanowane obciążenie finansowe, ale przede wszystkim wymaga czasu.

Dlatego kilka lat temu narodził się pomysł, aby otworzyć na lokalnym rynku wypożyczalnię sprzętu budowlanego, która ułatwi realizację inwestycji wielu ekipom budowlanym oraz indywidualnym inwestorom bez potrzeby angażowania dużych środków pieniężnych na zakup maszyn.

Na znacznych rozmiarów placu oraz w nowoczesnej hali magazynowej znajdziemy cały szereg sprzętu budowlanego w tym m.in. szalunki systemowe, dźwigi stacjonarne, dźwigi samojezdne, koparki, koparko-ładowarki, rusztowania elewacyjne i przejezdne, agregaty prądotwórcze, a także elektronarzędzia – od prostej wiertarki po specjalistyczny sprzęt. 

Dlaczego wynajem?

Budowa czy remont domu to inwestycje wymagające specjalistycznego sprzętu. Nie wszystkie firmy czy też indywidualni inwestorzy, planujący wykonać jakiekolwiek prace budowlane, dysponują rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwoli wykonać zaplanowane inwestycje. Wiele urządzeń i maszyn, które wykorzystuje się na budowie kosztuje majątek. Po co więc inwestować w sprzęt, który będzie użyty, w niektórych przypadkach, tylko raz. Ponadto posiadanie własnych maszyn i urządzeń wymaga magazynowania, serwisowania i transportu z budowy na budowę, a także wiąże się z koniecznością wykonywania przeglądów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystko to powoduje powstawanie dodatkowych kosztów dla wykonawcy. Wynajmowany sprzęt, w przypadku awarii, wymieniany jest niezwłocznie na sprawny. Wynajmujący nie ponosi żadnych kosztów takiej wymiany. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku awarii sprzętu należącego do wykonawcy. Naprawa lub zakup nowego urządzenia, powoduje nieplanowane obciążenie finansowe, ale przede wszystkim wymaga czasu, który jest niezwykle istotny w odniesieniu do terminowej realizacji inwestycji. Dlatego kilka lat temu narodził się pomysł, aby otworzyć na lokalnym rynku wypożyczalnię sprzętu budowlanego, która ułatwi realizację inwestycji wielu ekipom budowlanym oraz indywidualnym inwestorom bez potrzeby angażowania dużych środków pieniężnych na zakup maszyn. Firma od samego początku starała się sukcesywnie inwestować w niezbędny sprzęt, często nie tani, ale najwyższej jakości.