Dźwigi - ich rodzaje, warunki wynajmu.

25/03/2021 by Wypożyczalnia RADOXIM

Wykonywanie specjalistycznych prac na wysokościach wymaga odpowiedniego sprzętu. Takim na pewno jest dźwig, dzięki któremu możliwa jest realizacja ciężkich prac wysokościowych. Zakup tego rodzaju sprzętu wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego wiele firm pyta o wynajem dźwigów w okolicach Legnicy, Świebodzina, czy też Głogowa, Jeleniej Góry i Zielonej Góry. Gdzie, kiedy i na jakich warunkach najlepiej wynająć dźwig?

Czytaj więcej
Szalunek - wszystko na ich temat.

25/03/2021 by Wypożyczalnia RADOXIM

Wykonywanie specjalistycznych prac szalunkowych wymaga odpowiedniego sprzętu. Zakup tego rodzaju wyposażenia wiąże się ze znaczącym wydatkiem a przede wszystkim wygospodarowaniem bazy lokalowej do jego przechowywania. Z tego powodu wiele firm pyta o możliwość wynajęcia systemów szalunkowych w okolicach Legnicy, Świebodzina, Jeleniej Góry, Zielonej Góry i Głogowa. Gdzie i na jakich warunkach można wynająć szalunki? A jeśli zdecydujemy się na ich zakup - to gdzie najkorzystniej można to zrobić?

Czytaj więcej
Rusztowania - rodzaje, terminy i warunki najmu.

25/03/2021 by Wypożyczalnia RADOXIM

Specjalistyczne prace wykonywane na wysokościach wymagają odpowiedniego sprzętu. Zakup tego rodzaju wyposażenia wiąże się ze znaczącym wydatkiem, a przede wszystkim z koniecznością wygospodarowania bazy lokalowej do jego przechowywania. Z tego powodu wiele firm pyta o możliwość wynajęcia systemów rusztowań w okolicach Legnicy, Świebodzina, Jeleniej Góry, Zielonej Góry i Głogowa. Gdzie i na jakich warunkach można wynająć rusztowania? A jeśli zdecydujemy się na ich zakup - to gdzie najkorzystniej można to zrobić?

Czytaj więcej