Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Radoxim - jak działamy w sezonie 2021

Zakres działania firmy Radoxim

Nieustannie rosnące zapotrzebowanie na usługę wynajmu sprzętu budowlanego sprawił, że przed kilkoma laty pojawiła się na dolnośląskim rynku firma Radoxim. Oferuje ona nie tylko tradycyjny model sprzedaży sprzętu, ale również zupełnie nową formę opartą przede wszystkim o wygodę oraz oszczędność środków i czasu klienta - wynajem. We współpracy z firmą zrealizować można każdy etap pracy budowlanej, począwszy od prac betoniarskich, montażu rusztowań i szalunków, aż po czyszczenie i wykańczanie. Od najprostszych elektronarzędzi, aż po najcięższy sprzęt, zwyżki i dźwigi

 

Wynająć sprzęt budowlany (szalunki, rusztowania), a może kupić?

Zakup sprzętu budowlanego jest decyzją, która jeszcze do niedawna dostępna była jako jedyna. Niezależnie od tego czy wykonawca planował jednorazową inwestycję, czy realizował je jedna po drugiej, musiał liczyć się z koniecznością poniesienia ogromnych środków nie tylko na zakup, ale także na przestrzeń magazynową i konieczne z punktu widzenia obowiązujących przepisów prace serwisowe. Jeśli sprzęt zawodził, wiązało się to z kolejnymi dużymi wydatkami, a termin realizacji projektu ulegał przesunięciu. Zakup sprzętu budowlanego w dzisiejszych czasach może okazać się opłacalny jedynie w przypadku, w którym będzie on nieustannie wykorzystywany, a również wtedy trzeba się liczyć z wysokimi, często nieplanowanymi wydatkami.

Gdy sprzęt jest wynajmowany, koszty ponosi się jedynie w przypadku trwającej inwestycji. Nie płaci się za przestrzeń magazynową oraz serwisowanie urządzeń, które z czasem trzeba wymienić. W przypadku awarii, każde urządzenie jest natychmiast zastępowane sprawnym, a wykonawca nie musi obawiać się już o nieplanowane wydatki pojawiające się w trakcie budowy czy, co jeszcze istotniejsze, o presję czasu i niewywiązanie się z umowy w ustalonym terminie. Posiadanie całego zestawu sprzętu niesie za sobą kolejne wyzwania w postaci jego transportu między kolejnymi placami budowy. Nierzadko wiąże się to z zakupem specjalistycznych pojazdów. W przypadku skorzystania z usługi wynajmu, nie tylko zagwarantowanie wymaganego sprzętu, ale również jego przewóz leżą po stronie firmy Radoxim. Jest to duże udogodnienie dla budujących w okolicach Głogowa, Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry i Świebodzina - nasza wypożyczalnia zapewnia dogodny dostęp i daje możliwość wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego - zapraszamy do współpracy. W naszej ofercie mamy do wynajęcia: szalunki, zwyżki, rusztowania oraz ciężki sprzęt budowlany - dźwig.  


Ciężki sprzęt budowlany - wynajem dźwigu

Każda duża inwestycja budowlana do realizacji potrzebuje dźwigu. Tynkowanie, wstawianie okien czy przenoszenie ciężkiego ładunku - to tylko niektóre z prac, których wykonanie staje się dużo prostsze i szybsze z użyciem ciężkiego sprzętu. W ofercie firmy znaleźć można takie dźwigi jak żuraw wieżowy szybkomontujący BPR-Cadillon CHRONOFLASCH 20 czy samojezdny żuraw wieżowy Spierings SK-477 AT-4 oraz mobilny dźwig Spierings SK365 AT3, które gotowość do pracy osiągają już po 20 minutach. Jeśli jesteście zainteresowani Państwo możliwością wynajmu dźwigu - serdecznie zapraszamy do współpracy. Z uwagi na łatwą logistykę obsługujemy szczególnie wiele firm z obszaru Dolnego Śląska (Głogów, Legnica, Świebodzin, Jelenia Góra, Zielona Góra)