Zwyżki

kiedy ich potrzebujesz oraz w jaki sposób mogą okazać się pomocne?
Podnośniki Koszowe

Zwyżki są nieodłącznym elementem każdego placu budowy.

Zwyżek używa się między innymi podczas instalacji ocieplenia, wentylacji czy montażu konstrukcji stalowych.  

Dodatkowo podnośniki koszowe znajdą zastosowanie przy zmywaniu okien w budynkach wielopiętrowych, odśnieżaniu, malowaniu elewacji, wywieszaniu reklam na bilbordach, pielęgnacji terenów zielonych czy  konwersacji latarni ulicznych.

Widać więc, że zwyżki to narzędzie, które cechuje duża wszechstronność oraz praktyczność, w szczególności na terenach miejskich.  

Podnośników koszykowych używają również podczas swojej pracy strażacy, elektrycy, dekarze, blacharze, sadownicy, filmowcy oraz fotografowie.

Dlaczego jednak tyle grup zawodowych wybiera zwyżki za narzędzie pomocnicze w swojej pracy?

Zwyżki są bezpieczniejszym, elastyczniejszym i bardziej komfortowym zastępstwem wszelkiej maści rusztowań, a bogactwo rodzajów na rynku pozwala wybrać podnośnik koszowy idealny na potrzeby naszych planów.

Podział zwyżek uzależniony jest od typu ramienia, wyróżniamy zwyżki nożycowe, teleskopowe oraz teleskopowe łamane, zwane inaczej przegubowymi.

Zwyżka nożycowa zapewnia nam najwyższą stabilność, dlatego też wykorzystywana jest w pracach, do których wymagana jest grupa osób na podnośniku koszowym oraz na trudnych terenach. Przykładem zastosowania tutaj byłaby budowa mostu.

Główną zaletą zwyżek teleskopowych z kolei jest ich wygoda oraz łatwość składnia. Te wykorzystuje się najczęściej przy wieszaniu banerów, bilbordów, czy pielęgnacji drzew.  

Zwyżki przegubowe wyspecjalizowane są w docieraniu w miejsca niedostępne. W przeciwieństwie do wcześniej wspomnianych zwyżek teleskopowych są w stanie po podniesieniu całej platformy wykonać ruchy na boki, przez co docierają tam, gdzie inne zwyżki nie mogą lub byłoby to bardzo ciężkie.


Dlaczego Radoxim?

Zwyżek jednak nie opłaca się kupować. Zazwyczaj dużo bardziej opłacalną opcją jest ich wynajem.

Liderem na lokalnym rynku wynajmu zwyżek, jak i również innego sprzętu budowlanego jest Radomix.

Nasza firma ma za sobą już parę lat doświadczenia w zapewnianiu inwestorom, firmom, oraz klientom indywidualnym tego, czego właśnie potrzebują. Odznaczamy  się dobrymi cenami za wynajem sprzętu, profesjonalną obsługą i dużym wyborem.

Zwyżki  firmy Radomix można wynająć w oddziałach firmy w miastach: Głogowie, Legnicy i Lubinie.